1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
barevná serigrafie 52/100
59 x 43 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 9/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
150 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Z. Sýkora
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
2004
akryl, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 04
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
2002
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: na rubu Sýkora 2002
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |