1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
2002
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu autorem Zdeněk Sýkora, Linie č. 214, 2002
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
barevná serigrafie
18,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná serigrafie E.A., ruční papír
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 75
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná serigrafie 53/100
59,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1991/2005
barevná serigrafie 27/50
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1991/2005
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
barevná serigrafie 14/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2006
barevná serigrafie 15/24
115 x 115 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
2006
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
akryl na plátně
110 x 110 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 98
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční tisk
59 x 43 cm
Signatura: sign. na rubu 93/100 Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2006
67 x 100 cm
Signatura: sign. PD 43/70 Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |