1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
barevná serigrafie 11/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
65 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu sýkora 60
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
serigrafie (autorský tisk)
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu E. A. Sýkora 75
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
barevná serigrafie 15/100
53 x 53 cm
Signatura: Sýkora