1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
olej, bavlněné plátno
v 62 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu Sýkora 88, Zdeněk Sýkora / 1988
Vyvolávací cena: | 6 900 000 Kč |
serigrafie 71/100
v 77,5 ✕ š 77,5 cm
Signatura: na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
barevná serigrafie 4/50
v 83 ✕ š 83 cm
Signatura: UD Sýkora 2004
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
60 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu dole uprostřed 92/100 Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
98 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 90
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
3 x serigrafie 34/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. 3 x PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu plátna Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
barevná serigrafie 2/30
27 x 27 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 93.
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
serigrafie 88/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu 88/100 Sýkora 71.
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
barevná serigrafie 32/100
56 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
barevná serigrafie 110/125
56 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 110/125 Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 37 500 Kč |