1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
60 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu dole uprostřed 92/100 Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
98 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 90
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
3 x serigrafie 34/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. 3 x PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |