1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
2 x serigrafie
60 x 60 cm, 60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71, 107/125, LD Sýkora 71, 34/37
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
serigrafie 4/30, ruční tisk
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná serigrafie 13/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
barevná serigrafie 7/44
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95 7/44
serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1991/2005
barevná serigrafie 42/50
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1991/2005
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční tisk
66 x 66 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 68
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
250 x 170 x 2 objekty
Signatura: sign. na rubu Sýkora 73
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
barevná serigrafie 26/100, ruční tisk
20 x 20 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |