1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
barevná serigrafie
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
serigrafie 27/60
v 220 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Sýkora 1967/2009
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná serigrafie 28/60
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1980
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 41/80, plexibox
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967/2009
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
2004
akryl, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 04
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1997
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967 / 2009
barevná serigrafie 44/250
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 96/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1967/2009
barevná serigrafie 28/55
70 x 70 cm
Signatura: sign. UD Sýkora 1967/2009