1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
barevná serigrafie 96/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1967/2009
barevná serigrafie 28/55
70 x 70 cm
Signatura: sign. UD Sýkora 1967/2009
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. PN Sýkora 85
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
serigrafie 60/100
87,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná serigrafie
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 86
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |