1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
7 x barevná serigrafie 33/50
v 34 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 7 x různě Sýkora
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
serigrafie 94/100
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sýkora 52, na rubu na blindrámu Zdeněk Sýkora
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná serigrafie
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |