1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
1964/1989
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1964/1989
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
98 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 90
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
barevná serigrafie 48/100
59 x 59 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora, na rubu Sýkora 89
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1967 / 2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967 / 2009
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná serigrafie 9/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
136 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora, na rubu Sýkora 63
Vyvolávací cena: | 3 400 000 Kč |
2006
barevná serigrafie 27/70
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 2006