kol.r.1900
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. LD Jindř. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1931-33
olej, malířská lepenka
41 x 50 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol.r.1915
olejová tempera, karton
37,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, plátno
70 x 97 cm
Signatura: sign. PD J Jelínek.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1938
originální sádrová plastika
v. 33 cm
Signatura: sign. dole J. Kubíček
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol.r. 1920
olej, plátno
71 x 53 cm
Signatura: sign. LD Josef Loukota
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1916
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1916
olej, lepenka
43 x 54 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 1941
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol.r. 1925
olej, plátno
58 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
kol.r. 1910
bronz
v. 54 cm
Signatura: sign. dole Lad. Šaloun
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevný lept, č. 45
26,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
20. léta
kresba uhlem, karton
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1916
olej, dřevěná deska
25 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jož. Uprka 16
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |