lept 81/135
29,5 x 24 cm
Signatura: PD J. Válová 92
lept 65/151
24 x 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
barevný linoryt 33/100
38 x 36 cm
Signatura: PD Kokolia 99
barevný dřevoryt, č. 147
34,5 x 46,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
vernis-mou, č. 60
37 x 45,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon 1919
21 x 26 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
vernis-mou, 2. stav
20 x 29 cm
Signatura: PD TFŠ
32 x 25 cm
Signatura: v tisku TFŠ
barevný dřevoryt, č. 54
34 x 28,3 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
vernis-mou
31 x 29
Signatura: PD T. F. Šimon
vernis-mou
30,5 x 35,5 cm
vernis-mou
31 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
lept, č. 5
30 x 37 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
keramický závěsný kachel
42 x 35 cm
Signatura: na rubu V.K. 97
litografie
40 x 55 cm
Signatura: LD Václav Rabas 45.
olej, plátno
48,5 x 64 cm
Signatura: PD O. Číla
vázaná kniha s linoryty J. Čapka
20 x 15 cm
akvarel, tuš, papír
19 x 12,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
akvarel, tuš, papír
14 x 18 cm
Signatura: LD Š
sépie, papír
30 x 22 cm
Signatura: DU J.K.
litografie
10 x 13 cm
Signatura: DU Kamil Lhoták 80
barevný pastel, papír
15 x 12 cm
Signatura: DU Kamil Lhoták
kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, karton
39 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 46
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |