10 ručně kolorovaných litografií
24 x 17,5
Signatura: PD E. A. Longen
33,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
původní linoryt
15 x 20 cm
Signatura: nesignováno
původní linoryt
17,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
1917
19 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
1918
18 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
1918
17 x 14 cm
Signatura: nesignováno
původní dřevoryt
14,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno
původní dřevoryt
6,5 x 6,5 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: PD V. Kristin 32
dřevoryt 104/150
55 x 42,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
1914
barevný lept s akvatintou
35 x 35 cm
Signatura: PD J. Stretti - Zamponi 1914
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: vzadu J. Vožniak 1993
barevný lept č. 1
28 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevná litografie č. 115
37,5 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevná litografie
14,5 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
tuš, akvarel, papír
20 x 15,5 cm
Signatura: PN Neprakta
tuš, akvarel, papír
17 x 30 cm
Signatura: PD Neprakta
koláž
26 x 27 cm
Signatura: vzadu J. Kolář 93
akvarel, tuš, karton
26 x 35 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 50
olej, lepenka
51,5 x 66 cm
Signatura: PD nečitelná 57
olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
akvarel, papír
28 x 19 cm
Signatura: PD Jos. Lada 1926