111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, ruční papír
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 88
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
v 40 ✕ š 58,5 cm
Signatura: PD Sopko 87
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2000
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 00
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 1965
akvarel, akryl, ruční papír
29 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 88
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akryl, prachovka
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Sopko 90
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
2000
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2000
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 74
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: Sopko 88
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, karton
59 x 42 cm
Signatura: Jiří Sopko 82