111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
olej, sololit
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 74
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: Sopko 88
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, karton
59 x 42 cm
Signatura: Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, karton
20 x 30 cm
Signatura: Sopko 87
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |