111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2006-2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06-7
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
61 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
75,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91