111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
90. léta 20. stol.
dráty, textil, akryl
v 30 cm
dřevoryt, akvarel 26/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 24/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 25/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 23/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
barevná litografie 21/100
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
akvarel
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jií Sopko 89
akvarel
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 90
olej, prachovka
v 41 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Sopko 90
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 31,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 78
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Sopko 99