111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
2006 / 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06-7
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2006 / 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
2004-5
akryl, plátno
145 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 04-5
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2000
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 00
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 1965