111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
40 x 25 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, víko lepenkové krabice
32 x 31 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Sopko 1991
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2003
olej, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2003
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sopko 88
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |