111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akryl, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, plátno
101 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, ruční papír
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
dřevěná plastika, kolorovaná
v. 51 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |