111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Sopko 2005-7
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akryl, plátno
v 130 ✕ š 145 cm
Signatura: na rubu Sopko 04-5
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, juta
v 80,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |