111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
dřevěná plastika, akryl, měděné plechy
31 cm
Signatura: sign. zezadu Sopko
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, dřevěná deska
60 x 44 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Sopko 93
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2002
akryl, dřevěná deska
30 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2002
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |