111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akryl, juta
v 80,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, plátno
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Sopko 06
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
140,5 x 145,5 cm
Signatura: sign. PD 81 / Sopko
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91
2006-2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06-7
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
61 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
75,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
40 x 25 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, víko lepenkové krabice
32 x 31 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Sopko 1991