111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sopko 88
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2003
olej, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2003
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1999 - 2000
olej, akryl, plátno
150 x 195 cm
Signatura: sign. PD Sopko 99/00
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel, ruční papír
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD Sopko 95
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2005
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 05
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2006 - 2007
akryl, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2006 - 7
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
2006
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 06
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akvarel, barevné tuše, karton
27,5 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevná perokresba, karton
14 x 35 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, plátno
131,5 x 89,5 cm
Signatura: sign. PU Sopko 91, zespodu na plátně Jiří Sopko 91
2003
akryl, plátno
60 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |