111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akryl, lepenka
51 x 76 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. dole Sopko 80
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
akryl, lepenka
52 x 78 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko