111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
74 x 104 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1990
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
akryl, tuš, ruční papír
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Sopko 79
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
72 x 98 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 90
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1976
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, ruční papír
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akryl, plátno
101 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94