111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akryl, plátno
131,5 x 89,5 cm
Signatura: sign. PU Sopko 91, zespodu na plátně Jiří Sopko 91
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2003
akryl, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2003
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |