1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
27,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
před rokem 191
olej, plátno
29 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
suchá jehla, akvarel
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
suchá jehla, II. stav
37,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43, T. v tisku
akvarel, vrypy
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tichý 32
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, tužka
35 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. UD František Tichý 46 s dedikací
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
27 x 19,8 cm
Signatura: sign. UD Tichý 44
29,1 x 16,8 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49
kresba tužkou, karton
30 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 40
akvarel, karton
33 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 48
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
40 x 44 cm
Signatura: sign. PD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |