1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
34 x 23,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
41,2 x 29,6 cm
Signatura: sign. UD Tuchý 42, PD T v tisku
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |