1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
litografie
v 41 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 28,1 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Tichý 45, monogram T v tisku
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm
Signatura: PD František Tichý 5/26
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
malba tuší, ruční papír
v 49 ✕ š 41 cm
Signatura: LU František Tichý 29 s dedikací
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba perem, akvarel, hedvábný papír
v 14 ✕ š 23 cm
Signatura: UD Tichý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná suchá jehla
v 29,5 ✕ š 39 cm
Signatura: UD Tichý 43
pastel, papír
v 18,5 ✕ š 33 cm
Signatura: UD Tichý 58
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Tichý 43