1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
37,5 x 28 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43, LD monogram v desce
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba uhlem, akvarel
26 x 29 cm
Signatura: sign. PD Tichý 40
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
litografie kolorovaná akvarelem
43,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
lept, karton
33,3 x 18,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1954
tužka, akvarel, papír
24 x 31 cm
Signatura: sign. DU Tichý 54, LD F. H.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla 345/500
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kvaš
50 x 36 cm
Signatura: signováno a datováno PD Tichý 33
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |