1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: LU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
akvarel, kvaš, kresba perem, karton
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
v 20 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 27,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD František Tichý 39, monogram T v tisku
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |