1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 39 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Tichý 41
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Tichý 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 57 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Tichý 51
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akvarel, barevné tuše
v 13,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Tichý 33
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
26,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
27 x 15,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba tuší, běloba, papír
20 x 26 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49
litografie, IV. Stav
42,5 x 32,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
štětcová malba tuší, ruční papír
49 x 41 cm
Signatura: sign. LU František Tichý 29
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
kresba tuší, karton
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Tichý 43.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |