1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
tužka, papír
20 x 13 cm
Signatura: sign. LD Tichý 39
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1954
komb. technika, karton
21,5 x 14,5 cm (3krát)
Signatura: sign. vzadu Tichý 54
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
33,2 x 26,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinová technika, kvaš, akvarel
40 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
24,5 x 17 cm
Signatura: sign. DU Tichý
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. UD Tichý 40.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
32,7 x 25,6 cm
Signatura: sign. Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
suchá jehla 94/300
41,5 x 32 cm
Signatura: UD Tichý 47
olej na plátně
34,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Tichý 35
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
malba tuší, akvarel, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: sign. DU František Tichý 43
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
27 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45