1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš, tužka, karton
33 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, pastel, papír
33 x 41 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tuší, pastel, papír
19 x 13 cm
Signatura: sign. LD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47, PD J.F.M.
24,8 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |