1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
akvarel, běloba, lepenka
26,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1954
31,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
17 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 57
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
lept, akvarel
15,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla, autorský tisk
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. UD František Tichý 42 s dedikací
27,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
24 x 18 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
suchá jehla, akvarel
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
před rokem 191
olej, plátno
29 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
suchá jehla, II. stav
37,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43, T. v tisku
31 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 41
14 x 28 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42, LD monogram v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |