1896–1961
449
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Tichý
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Tichý 36 v tisku
1956/1957
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Tichý 57
20,5 x 11 cm (výřez)
Signatura: UD Tichý 49
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 45
7 x suchá jehla
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
v 41 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD monogram Fr. T. 49 u dedikace
v 25,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram T v tisku
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Tichý 40, PD monogram T v tisku
suchá jehla, novotisk
v 7,5 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, novotisk
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno