1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
20,5 x 11 cm (výřez)
Signatura: UD Tichý 49
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 45
7 x suchá jehla
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
v 41 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD monogram Fr. T. 49 u dedikace
v 25,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram T v tisku
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Tichý 40, PD monogram T v tisku
suchá jehla, novotisk
v 7,5 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, novotisk
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
tisk, reprodukce
v 8 ✕ š 9 cm
Signatura: nesignováno
10 x suchá jehla
10 ks 10,5 x 7,5 / 10 x 7,5 cm
Signatura: 10 x nesignováno
tisk, reprodukce
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, reprodukce
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno