1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
32,5 x 26 cm
Signatura: nesignováno
8 x 5,5 cm
Signatura: Tichý ?
18 x 13 cm
Signatura: František Tichý 42
suchá jeha
10,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
suchá jeha
11 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
16 x 9,5 cm
Signatura: Tichý 40
litografie
14,3 x 10,5 cm
Signatura: Tichý 57
10 x 15 cm
Signatura: v tisku T
13,8 x 21,9 cm
Signatura: Tichý 38, v tisku Tichý 38
11 x 8,3 cm
Signatura: nesignováno
10,9 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
12 x 18 cm
Signatura: Tichý 42