1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
11 x 8 cm
Signatura: D František Tichý 50
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
14 x 21,5 cm
Signatura: PD Tichý 39, Tichý 38. v tisku
4 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
10 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
1951
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
1952
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
tříbarevná suchá jehla 20/500
29,6 x 39,2 cm
Signatura: UD Tichý 42
litografie
16,5 x 12 cm
Signatura: LD Tichý 47
10 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
9 x barevný ofset
9 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
1938/1942
8,5 x 14 cm
Signatura: UD Tichý 42