1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
lept, papír
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
1947, 44
13 x 9,5cm, 10 x 13 cm
Signatura: Tichý 47, Tichý 44
akvarel, tužka, papír
15 x 10 cm
Signatura: fr. Ti. 56
kresba tuší, papír
22 x 16 cm
Signatura: Tichý 43
16 x 10 cm
Signatura: Tichý 40
10 x 14 cm
Signatura: nesignováno
14 x 22 cm
Signatura: Tichý 38, v tisku Tichý 38
26,5 x 22,5 cm
Signatura: František Tichý 49
27,8 x 19,9 cm
Signatura: nesignováno
1952
kresba tužkou, papír
10,5 x 13 cm
Signatura: Tichý 52
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno