1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
tisk, reprodukce novoročenky
v 9 ✕ š 4 cm
Signatura: LD Tichý 45 v tisku
v 4 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Tichý 52
v 7 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Tichý 51
litografie
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Tichý 57 v tisku
litografie
v 14 ✕ š 5 cm
Signatura: LD Tichý 43 v tisku
v 5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, barevný papír
v 7,5 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 12,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Tichý 42, PD monogram T v tisku
v 22 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Tichý 55
v 27,5 ✕ š 17 cm
litografie
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 36
v 17,8 ✕ š 9,3 cm
Signatura: LD Tichý 45