1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
20,5 x 11 cm (výřez)
Signatura: UD Tichý 49
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 45
7 x suchá jehla
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno