1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
v 7 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 12 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD Tichý 52
kresba tužkou, papír
v 10 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Tichý 40
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: UD František Tichý 1942
kresba tužkou, pastel
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Tichý 43
v 27,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD František Tichý 39, monogram T v tisku
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Tichý 40, monogram T v tisku
v 8,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 30 cm
Signatura: UD Tichý 57
10 x 7,5 cm (11 x 8 cm deska)
Signatura: UD Tichý 50