1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
akvarel, tuš, tužka, karton
14,5 x 21 cm
Signatura: UD Tichý 41
suchá jehla, novotisk 20/20
18,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
14 x 28 cm
Signatura: UD Tichý 42, LD monogram T v tisku
1922
barevný pastel, hedvábný papír
46 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD František Tichý 12 / IV. 22
kresba tuší, tužka, karton
26,5 x 16 cm
Signatura: PD Tichý 50
litografie, akvarel
44 x 32 cm
Signatura: PD původně tužkou Tichý 49, později přepsáno tuší František Tichý
suchá jehla, novotisk 20/20
18,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Tichý 44
31 x 19,5 cm
Signatura: UD Tichý 41
14 x 28 cm
kresba tuší, tužka
18 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: UD Tichý 40
suchá jehla, novotisk
5 x 4 cm
Signatura: neznačeno