1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
suchá jeha
10,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
suchá jeha
11 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
16 x 9,5 cm
Signatura: Tichý 40
litografie
14,3 x 10,5 cm
Signatura: Tichý 57