1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
10 x 15 cm
Signatura: v tisku T
13,8 x 21,9 cm
Signatura: Tichý 38, v tisku Tichý 38
11 x 8,3 cm
Signatura: nesignováno
10,9 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
12 x 18 cm
Signatura: Tichý 42
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
lept, papír
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
1947, 44
13 x 9,5cm, 10 x 13 cm
Signatura: Tichý 47, Tichý 44
akvarel, tužka, papír
15 x 10 cm
Signatura: fr. Ti. 56
kresba tuší, papír
22 x 16 cm
Signatura: Tichý 43
16 x 10 cm
Signatura: Tichý 40
10 x 14 cm
Signatura: nesignováno