1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
1952
4 x 5 cm
Signatura: neznačeno
1952
4 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
1951
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
10,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Tichý 50
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
7 x 4 cm
Signatura: UD Tichý 53
barevný ofset, kresba stříbrnou barvou
38,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: PD Tichý 37 v tisku
16 x 11 cm
Signatura: neznačeno
27,5 x 20 cm
Signatura: LD Tichý 44
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50