1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
19 x 14 cm (výřez)
Signatura: sign. DU Tichý 43 V. H.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
litografie, 2. stav
41,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, karton
42,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD František Tichý Paris 35 s dedikací
1944 - 1950
olej, dřevěná deska (částečná parketáž)
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 50
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, akvarel, papír
21 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU Tichý 40.
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
2 x suchá jehla
181 x 116 / 89 x 64 mm
Signatura: sign. DU Tichý, LD dedikace Fr. Dvořákovi/ DU Tichý 48
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 46
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná litografie
52 x 21,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1952
komb. technika, kvaš, akvarel, uhel
32 x 39 cm
Signatura: sign. DU Tichý 52
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
17,8 x 9,3 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |