1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
27 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44, LD 15/100
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
29,1 x 16,8 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 48
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tužkou, karton
30 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 40
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
40 x 44 cm
Signatura: sign. PD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
29 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý (dále nečitelné)
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba tuší, lavírovaná kvaš
45 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 38.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46, PD K.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |