1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
v 49,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 48.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 30
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
v 32 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 31
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 49 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart. 44.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 59, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 34
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 32
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 51 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 58
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 43.
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervert. 46
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 36
1918
olej, lepenka
49 x 67 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 1918
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |